5 Mart 2012 Pazartesi

Bir pazar daha bitti

:)
Dün uzuuuun zaman sonra güzel havayı kıymet ve fırsat bilip dışarı çıktık ailecek. Aslında günümüz tamamiyle dış mekanda geçmesede evde de değildik enazından. Büyük bir fotoğraf stüdyosunda gecti çoğu vaktimiz aslında.
 Babamızın işi nedeniyle gittiği müşterisine bizde gittik.. Gitmişken fotoğraf çektirmemek olmazdı!! Hemde stüdyoda yani.. Elif Ada objektife poz verme gününde değildi malesef. Diş çıkardığı için ayrıca bir huysuzluk var, ortamın değişikliği, büyük spotlar, ışıklar, patlayan flaşlar, hep bir ağızdan 'Adaaa, hanimiş Adaaa' senfonisi O'nu daha da gerdi ki bir tek pozda bile gülmedi :) 

Bembeyaz melek kanatları taktık.. Elinde sihirli değnek :P vede beyaz saç bandıyla hakikaten melek gibi oldu ama ağlayan bir melek.. :)


Hal böyle olunca yorucu bir sanat çalışması oldu hepimiz için... Ama en çok meleğim yoruldu..

Bu resimlerdeki oyuncağımız dünkü turumuzdan sonra arabada kalmış, şuanda çantamda..Öylesine çektim fotoğrafları. Tüm bunlar geleceğe notlar..
KIYMETLİ.. :))

Resimleri çok merak ediyorum. En kısa zamanda görürüm umarım..
Ağlak Meleğim..

4 yorum:

  1. çocukların ağlayan fotolarını çok seviyorum ben.. çok çok güzel hatıraa..

    YanıtlaSil
  2. :) bende çok seviyorum.. hele o ağlak çocuk benimse eriyorum bitiyorum her haline. Allah ağlatmasın tabii.. Ama her halleri bambaşka güzeel :)

    YanıtlaSil

YAZ, YAZ
YAZARSAN BAĞ OLUR, YAZMAZSAN BURALAR HEP DUTLUK :))

KIZIM BÜYÜYOR

Lilypie Premature Baby tickers